Впровадження ERP-систем

Innoware має досвід реалізації складних ERP-проектів протягом більше ніж 15-ти років, тому ми напевно знаємо наскільки важливий підхід до організації проекту.

Для забезпечення якісного впровадження ми використовуємо унікальну методологію IW URM (Unique Reliable Method), яка є власною розробкою Innoware та забезпечує можливість побудови прогнозів та кваліфіковане управління проектом, що дозволяє мінімізувати ризики та отримати продукт проекту у відповідності з очікуваннями.

Методологія IW URM дозволяє здійснювати реалістичне планування проекту, ефективно управляти вартістю, тривалістю проектних робіт, їхніми результатами, а також змінами, що відбуваються під час реалізації проекту.

Методологія IW URM ґрунтується на двох ключових елементах: 

  • стандартах управління проектами, розроблених Міжнародним інститутом управління проектами (PMI – Project Management Institute, США); 
  • процедурах, шаблонах документів, розроблених Innoware на базі отриманого досвіду.

Кожен клієнт має онлайн доступ до плану проекту та в режимі реального часу може відстежувати статус робіт і прогрес їх виконання.

Застосування методології Innoware на практиці довело її ефективність і стало одним з вирішальних факторів, які забезпечують успіх виконуваних нами проектів.

Ми відкриті,чесні та лояльні до наших клієнтів, і наша методика дає можливість нашим клієнтам контролювати проект та витрати - це є запорукою нашого успішного співробітництва.