Послуги

Послуги ‐ це і є продукт нашої компанії. Ми культивуємо якість і вміст наших послуг, удосконалюючи їх і піклуючись про те, щоб наші клієнти отримали максимум від наших зусиль. У якості критеріїв для оцінки своєї роботи ми використовуємо приклади і показники провідних світових компаній, що дозволяє нам успішно працювати на міжнародному ринку та застосовувати міжнародні критерії якості під час роботи з українськими компаніями.

З метою допомогти нашим клієнтам підвищити ефективність і конкурентоспроможність їх бізнесу, ми робимо наступне:

  • аналіз бізнес-потреб замовника;
  • підбір системи управління підприємством (ERP) відповідно до потреб, можливостей і стратегічних цілей, що поставлені перед компанією замовника;
  • організацію проектного середовища і реалізацію проекту з впровадження системи управління відповідно до заданих потреб і пріоритетів;
  • навчання персоналу компанії роботі з ERP-системою;
  • підтримку і технічне обслуговування систем для забезпечення їх стабільної і безперебійної роботи (що критично важливе для нормального функціонування підприємства), а також відповідності їх поточним вимогам (адаптація до змін законодавства і новим бізнес практикам).

Інформаційні системи самі по собі не здатні збільшити прибутковість компанії. Це - лише інструмент, що дозволяє менеджменту підприємства підвищити ефективність і якість бізнес-процесів, а компанії - розвиватися динамічніше і успішніше. Проте сучасні ERP-системи містять безліч шаблонів і алгоритмів, які ми допомагаємо нашим клієнтам оцінити і застосувати для зменшення витрат, прихованих в щоденних операціях. Це, зрештою, сприяє зменшенню собівартості продукції, що випускається, або послуг, що надаються, і веде до підвищення конкурентоспроможності.

В ході проекту ми зазвичай радимо, як конфігурувати ті або інші бізнес-процеси для їх оптимальної організації і отримання найбільшої віддачі, зберігаючи мінімальними витрати на обслуговування інформаційних систем і самих бізнес процесів, оптимізуємо витрати на матеріали і збільшуємо ефективність використання виробничих одиниць.

Проект з впровадження системи управління ресурсами підприємства - такий же інвестиційний проект, як і розширення виробничих потужностей. Вкладені в нього кошти з часом принесуть істотні дивіденди.