Розрахуйте вартість впровадження ERP он-лайн

Вартість проекту з впровадження ERP є важливим критерієм для прийняття рішення про впровадження інформаційної системи управління підприємством.

Для того, щоб попередньо оцінити обсяг необхідних для реалізації проекту інвестицій, ми розробили спеціальний інструмент - ERP-калькулятор. Тепер ви можете швидко та зручно отримати інформацію про те, яким може бути бюджет вашого проекту з впровадження Microsoft Dynamics NAV або Microsoft Dynamics AX, виходячи з бажаної кількості користувачів програмного продукту і функціональних областей або бізнес процесів, які система повинна обслуговувати. За допомогою нашого калькулятора ви можете зробити кілька розрахунків, для того, щоб визначити, як обсяг проекту впливає на вартість, і прийняти раціональне рішення з приводу того, які процеси для вашої компанії потрібно включати в проект в першу чергу, а які можна залишити на пізніше.

Для отримання більш детальної і точної інформації про вартість проекту з впровадження, за вибором ERP системи, яка за своїми функціональними можливостями найкраще задовольняє потреби Вашого підприємства, зв'яжіться, будь ласка, з нами.

Розрахунки вартості, які зроблені ERP-калькулятором, носять інформаційний характер і не є публічною офертою.

Будь ласка, заповніть форму нижче, для того щоб скористатися ERP-калькулятором.