Працюйте з 1С в Microsoft Azure

1C в Microsoft Azure – це надійно

Ми гарантуємо що ані проблеми з комп’ютером або ОС, ані перебої в електропостачанні не завадять роботі вашої 1С. Безперервність роботи вашої 1С забезпечується завдяки тому що, вона запущена не в вашому офісі, а в захищеному дата центрі в Євросоюзі. Тому ваша 1С продовжуватиме працювати і ви завжди матимете доступ до вашої бухгалтерії. 

Незалежно від того, де знаходитесь ви або ваш бухгалтер ви зможете працювати з 1С будь-де, де є підключення до мережі інтернет, з будь-якого пристрою (включаючи планшет, смартфон).

Завдяки підтримці компанії світового рівня – Microsoft та висококласних спеціалістів Innoware з 15 річним досвідом роботи ви можете бути впевнені, що ваш бізнес не буде втрачати час та гроші через непрацюючу 1С.

1C в Microsoft Azure – це безпечно

У випадку, якщо ваша база 1С розташована в дата центрі країн Євросоюзу, вона доступна вам в будь-який момент часу з будь-якого пристрою. При цьому Ваша інформація зберігається надійно і конфіденційно. Виключається можливість псування або крадіжки важливої бізнес-інформації і спрощується процес отримання та збереження резервних копій бази 1С, на відміну від ситуації, коли 1С розташована локально.

Ви маєте повний контроль над базами 1С і отримуєте завжди актуальні дані. При необхідності можна швидко надати доступ новому співробітнику або заблокувати окремого користувача (наприклад, якщо у вас новий бухгалтер).

1C в Microsoft Azure – це доступно

Ви зможете скоротити витрати на придбання та обслуговування своєї ІТ-інфраструктури – для роботи з 1С вам більш не знадобяться дорогі комп’ютери та сервери, а також штатні технічні спеціалісти, яким треба платити зарплату. За помірну плату ви отримуєте високоякісний технічний сервіс  24/7.

Вартість послуг налаштування 1С в Microsoft Azure та технічної підтримки на місяць (з ПДВ):

Замовляючи цей пакет ви отримуєте надійний сервер, ліцензійно-операційну систему та технічну підтримку. Вартість ліцензії 1С не включено.

Якщо ви бажаете отримати більше інформації про 1С в Microsoft Azure – зверніться до нас.

Які ще переваги надає Microsoft Azure?