Бізнес-застосунки в Azure

Microsoft Azure – це гнучка платформа, яка допоможе вам оперативно створювати в «хмарі» віртуальні машини, об'єднувати їх в мережі, підключати до локальної інфраструктури і доповнювати бізнес-рішеннями, від простих до дуже складних і вимогливих до обчислювальних ресурсів як, наприклад, Microsoft Dynamics NAV, AX або Microsoft Dynamics CRM, а також іншими застосунками і службами.

Microsoft Azure підтримує велику кількість операційних систем, додатків, і сервісів, тобто все те, що необхідне для вашого бізнесу.

Навіщо розміщувати бізнес-застосунки в хмарі?

  • Щоб забезпечити безперервність бізнесу і концентруватися на його розвитку замість вирішення рутинних проблем.  Microsoft Azure забезпечують високу доступність (99,9%) всіх застосунків і сервісів, розміщених в ЦОД Azure в Євросоюзі. Ваші дані надійно захищені від впливу різного роду форс-мажорних обставин, включаючи технічні негаразди, перебої з живленням, рейдерські атаки.
  • Щоб оперативно мати доступ до розгорнутих складних корпоративних застосунків, не витрачаючи грошей на покупку нових серверів і іншого дорогого устаткування для локальної інфраструктури. Стабільні, надійно працюючі застосунки можна отримати просто з галереї готових образів VM Azure, з набором ліцензованого програмного забезпечення з щомісячною оплатою
  • Щоб мати можливість самостійно працювати із застосунками на будь-якому пристрої (ноутбуці, планшеті, смартфоні) або швидко надати безпечний доступ до застосунків компанії великим групам співробітників, клієнтам або постачальникам.
  • Щоб захистити свої критично важливі застосунки за допомогою хмарної служби резервного копіювання і служби аварійного відновлення, спростити обслуговування резервних копій, зберігаючи високий рівень безпеки

Скільки це коштує?

Microsoft Azure пропонує різні тарифні плани відповідно до ваших індивідуальних потреб. Для більшості застосунків можна перенести існуючі ліцензії в Azure або скористатися моделлю оплати у міру використання. Залежно від потреби ви можете збільшувати або зменшувати об'єм споживаних ресурсів, і тим самим управляти витратами.

Хочете дізнатися більше про можливість розміщення бізнес-застосунків в Azure? Заповніть форму зворотного зв'язку і ми відповімо на всі ваші питання.