Хмарна платформа Microsoft Azure

Що таке Microsoft Azure і чим він корисний?  

Microsoft Azure — це відкрита і гнучка хмарна платформа, яка дозволяє використовувати і управляти різними застосунками (від простих офісних продуктів до складних корпоративних ERP-систем), сервісами, віртуальними машинами, базами даних і так далі.

Щоб працювати з ресурсами і застосунками, що знаходяться в Microsoft Azure, вам необхідний лише ПК з доступом до мережі інтернет. Тепер вам абсолютно необов'язково придбавати і розміщувати у себе нові сервери і наймати персонал для розгортання і обслуговування своєї IT інфраструктури. Ресурси Azure підключаються як частина вашої мережі і прозоро доступні для користувачів. Окрім цього, при необхідності, ви зможете швидко збільшити (або зменшити) обчислювальні ресурси своїх серверів. При цьому час на розгортання серверів і сервісів в хмарі обчислюватиметься не місяцями, а хвилинами. Тому в разі розширення бізнесу або просто переїзду ви зможете продовжувати роботу без перерви.

Чому варто працювати саме з Innoware?  

  • якість наших послуг оцінена багатьма вітчизняними і інтернаціональними компаніями, які працюють в Україні
  • швидкість міграції в хмару і прозорість для користувачів (за лічений годинник ви зможете користуватися перевагами надійного і потужного сервісу)
  • відпрацьована протягом 15 років ефективна служба технічної підтримки дослідні сертифіковані фахівці

Хочете дізнатись більше про можливості Microsoft Azure? Зв'яжіться з нами.